Mgr inż. Kamila Ziemann,
Mgr inż. Kamila Ziemann, właściciel, dyplomowany dietetyk kliniczny, psychodietetyk
Praktyk w zmianach nawyków żywieniowych, pasjonatka zdrowej oraz prostej kuchni, właścicielka centrum dietetycznego EFEKT.  Należy do Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. Pasjonują ją zagadnienia żywieniowe w zaburzeniach hormonalnych.
Jest autorką wielu artykułów, które można znaleźć na m.in. stronie prowadzonej przez Reni Jusis ekomama.pl, prowadzi dział „baby kuchnia” na fitnessmamy.blogspot.com oraz jest ekspertem dietetyki na ABCzdrowie.pl, www.wp.pl oraz www.trojmiasto.pl. Wraz z Wirtualną Polską prowadziła akcję „Zaskocz Figurą”. W wersji drukowanej jej teksty są obecne w specjalistycznym magazynie Food Forum. Uwielbia zdrowo gotować i ponad 1000 potraw można znaleźć na www.fb.com/Efekt.Centrum.
Nie wyobraża sobie życia bez rodziny, pasji, zdrowia. W swoim domu celebruje wspólne posiłki, dba o to, aby dostarczały jak największej ilości witamin i składników mineralnych. Jako mama 7-letniej Zuzi i 5-letniej Hani, zdaje sobie sprawę z tego, że przepisy w dietach muszą być proste i szybkie. Uprawia sport: biega, trenuje crossfit, boks, jeździ na nartach oraz wciąż doskonali wiedzę oraz umiejętności z dietetyki. I to wszystko jest jej szczęściem.
Uczy nowego trybu życia, który w połączeniu z psychicznym wsparciem daje adekwatny do potrzeb model zdrowego i pełnego życia w równowadze fizycznej oraz psychicznej. Chce, by każdy klient niezależnie od długości programu w którym uczestniczył stał się propagatorem racjonalnego odżywiania w swoim środowisku i co najważniejsze, by zarażał zdrowymi nawykami rodzinę, przyjaciół, znajomych w miejscu pracy.
Ismena Legieć-Wojciechowska - urlop macierzyński
Ismena Legieć-Wojciechowska - urlop macierzyńskidyplomowany psychodietetyk, dietetyk, psycholog kliniczny
Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu i studia podyplomowe na Uniwersytecie SWPS w Sopocie. Posiada szereg certyfikatów dodatkowo potwierdzających kompetencje, stale poszerza swoją widzę biorąc udział w szkoleniach i konferencjach zarówno jako uczestnik, jak i prelegent. Głównym zainteresowaniem zawodowym są zaburzenia odżywiania. Jest autorką projektu na temat psychodietetycznego postępowania u osób cierpiących na niespecyficzne zaburzenia odżywiania.

Jest autorką badań na temat małżeństw oraz życia rodzin marynarskich. W ramach współpracy z jedną z największych agencji crewingowych opracowywała artykuły na temat stresu w pracy marynarzy. W pracy stosuje holistyczne podejście do problemów pacjenta. Pracuje z wykorzystaniem technik terapii poznawczo- behawioralnej, dba o psychoedukację oraz edukację żywieniową. Prywatnie fanka jogi i psychokryminalistyki.

CENTRUM REHABILITACJI I TRENINGU FIZJO-WORLDwww.fizjo-world.pl
Współczesna rehabilitacja według nas to przede wszystkim doświadczeni, dobrze wyszkoleni fizjoterapeuci pracujący na nowoczesnym sprzęcie wykorzystujący różne formy terapii dla osiągnięcia zamierzonego celu. Nasi rehabilitanci to również trenerzy personalni, trenerzy przygotowania motorycznego czy masażyści klubowi co daje nam dodatkowe atuty w pracy z pacjentem.