Mgr inż. Kamila Ziemann,
Mgr inż. Kamila Ziemann, właściciel, dyplomowany dietetyk kliniczny, psychodietetyk
Praktyk w zmianach nawyków żywieniowych, pasjonatka zdrowej oraz prostej kuchni, właścicielka centrum dietetycznego EFEKT.  Należy do Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. Pasjonują ją zagadnienia żywieniowe w zaburzeniach hormonalnych.
Jest autorką wielu artykułów, które można znaleźć na m.in. stronie prowadzonej przez Reni Jusis ekomama.pl, prowadzi dział „baby kuchnia” na fitnessmamy.blogspot.com oraz jest ekspertem dietetyki na ABCzdrowie.pl, www.wp.pl oraz www.trojmiasto.pl. Wraz z Wirtualną Polską prowadziła akcję „Zaskocz Figurą”. W wersji drukowanej jej teksty są obecne w specjalistycznym magazynie Food Forum. Uwielbia zdrowo gotować i ponad 1000 potraw można znaleźć na www.fb.com/Efekt.Centrum.
Nie wyobraża sobie życia bez rodziny, pasji, zdrowia. W swoim domu celebruje wspólne posiłki, dba o to, aby dostarczały jak największej ilości witamin i składników mineralnych. Jako mama 7-letniej Zuzi i 5-letniej Hani, zdaje sobie sprawę z tego, że przepisy w dietach muszą być proste i szybkie. Uprawia sport: biega, trenuje crossfit, boks, jeździ na nartach oraz wciąż doskonali wiedzę oraz umiejętności z dietetyki. I to wszystko jest jej szczęściem.
Uczy nowego trybu życia, który w połączeniu z psychicznym wsparciem daje adekwatny do potrzeb model zdrowego i pełnego życia w równowadze fizycznej oraz psychicznej. Chce, by każdy klient niezależnie od długości programu w którym uczestniczył stał się propagatorem racjonalnego odżywiania w swoim środowisku i co najważniejsze, by zarażał zdrowymi nawykami rodzinę, przyjaciół, znajomych w miejscu pracy.
Mgr Beata Chojnacka,
Mgr Beata Chojnacka,dyplomowany dietetyk
Pasjonatka zdrowego żywienia. Ukończyła Uniwersytet Wrocławski oraz studia podyplomowe na wydziale Dietetyki w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku.Specjalizuje się w dietach chorób tarczycy, insulinooporności, chorobach jelit oraz żywieniu kobiet w okresie menopauzy. Specjalistka w zakresie suplementacji. Łączy medycynę akademicką z naturalną. Jej dewizją życiową jest ciągły rozwój i zdobywanie wiedzy w interesujących ją obszarach – medycyna i żywienie. Jest szczęśliwa, że udaje je j się łączyć pasję z pracą zawodową. Absolwentka wielu kursów, szkoleń w zakresie dietetyki, psychodietetyki, diagnostyki oraz kulinariów. Chce sprawiać by ludzie czuli się dobrze zarówno fizycznie i jak i psychicznie, stąd holistyczne spojrzenie na drugiego człowieka. Prywatnie mama 12 letniej Tosi oraz żona swojego męża, kocha podróże, polskie filmy i sport. Morsuje, biega, spaceruje i lubi pisać. Chce specjalizować się w copywritingu medycznym. Wiedząc, że człowiek z natury nie lubi nagłych zmian, zwłaszcza w sferze nawyków i przyzwyczajeń – promuje naturalną i trwałą zmianę nawyków żywieniowych, metodą małych kroków.
Ismena Legieć-Wojciechowska
Ismena Legieć-Wojciechowskadyplomowany psychodietetyk, dietetyk, psycholog kliniczny
Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu i studia podyplomowe na Uniwersytecie SWPS w Sopocie. Posiada szereg certyfikatów dodatkowo potwierdzających kompetencje, stale poszerza swoją widzę biorąc udział w szkoleniach i konferencjach zarówno jako uczestnik, jak i prelegent. Głównym zainteresowaniem zawodowym są zaburzenia odżywiania. Jest autorką projektu na temat psychodietetycznego postępowania u osób cierpiących na niespecyficzne zaburzenia odżywiania.

Jest autorką badań na temat małżeństw oraz życia rodzin marynarskich. W ramach współpracy z jedną z największych agencji crewingowych opracowywała artykuły na temat stresu w pracy marynarzy. W pracy stosuje holistyczne podejście do problemów pacjenta. Pracuje z wykorzystaniem technik terapii poznawczo- behawioralnej, dba o psychoedukację oraz edukację żywieniową. Prywatnie fanka jogi i psychokryminalistyki.

Mgr Agata Derewicz
Mgr Agata Derewiczdyplomowany dietetyk kliniczny

Tematyką związaną z żywieniem pasjonuje się od ponad 17 lat. Dzięki pasji, doświadczeniu oraz ciągle poszerzanej, medycznej wiedzy na temat żywienia, pomaga zarówno w zgubieniu zbędnych kilogramów, ustaleniu indywidualnych planów żywieniowych, jak i w chorobach dieto-zależnych. Agata chętnie angażuje się w projekty związane z żywieniem, współorganizowała m.in. konferencje dotyczące żywienia dzieci i młodzieży na Pomorzu. Prowadzi wykłady i warsztaty dotyczące zdrowego sposobu żywienia. Z doświadczenia wie, że zmiany naszych przyzwyczajeń żywieniowych bywają skomplikowane. Zależy jej na tym aby każdy jej podopieczny czuł się zaopiekowany, wiedział co jeść, czego unikać i jak dokonywać zdrowszych wyborów. Agata uważa, że wszystko jest dla ludzi, natomiast liczy się ilość i jakość tego, co jemy.

Magda Łukasik
Magda ŁukasikTrener personalny (IFAA, Mauricz.com), absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku ze specjalnością instruktor fitness, instruktor ćwiczeń siłowych oraz instruktor Pilates (IFAA).
Swoje doświadczenie trenerskie zdobywa od ponad 6 lat pracując w różnych klubach fitness na terenie Trójmiasta. Szczególnie interesuje ją praktyka treningu zdrowotnego przy wykorzystaniu metod treningu funkcjonalnego. Ponadto nieustannie poszerza zakres swojej wiedzy i umiejętności, biorąc udział w szkoleniach, kursach i warsztatach o tematyce sportowej i prozdrowotnej, z których najważniejsze to: szkolenie „Forma w ciąży” (IFAA), warsztaty „Stabilizacja odcinka lędźwiowego kręgosłupa” (Open Mind School), warsztaty „Rozluźnianie powięzi” (Open Mind School), szkolenie „Functional fitness training (Karolina Libelt), szkolenie „Stretching” (Karolina Libelt), szkolenie „Zdrowy kregoslup” (Karolina Libelt), warsztaty „Piłka lekarska i Kettlebell w treningu funkcjonalnym” (IFAA).
Kontakt:
www.sis4fit.pl/Magda.php
magda.xcsport@gmail.com
CENTRUM REHABILITACJI I TRENINGU FIZJO-WORLDwww.fizjo-world.pl
Współczesna rehabilitacja według nas to przede wszystkim doświadczeni, dobrze wyszkoleni fizjoterapeuci pracujący na nowoczesnym sprzęcie wykorzystujący różne formy terapii dla osiągnięcia zamierzonego celu. Nasi rehabilitanci to również trenerzy personalni, trenerzy przygotowania motorycznego czy masażyści klubowi co daje nam dodatkowe atuty w pracy z pacjentem.