O nas 2018-02-13T23:06:23+00:00
Mgr inż. Kamila Ziemann,
Mgr inż. Kamila Ziemann, właściciel, dyplomowany dietetyk kliniczny, psychodietetyk
Praktyk w zmianach nawyków żywieniowych, pasjonatka zdrowej oraz prostej kuchni, właścicielka centrum dietetycznego EFEKT. Ukończyła studia o kierunku towaroznawstwo żywności na Akademii Rolniczej w Szczecinie oraz dietetykę na Akademii Morskiej w Gdyni. Uzyskała Certyfikat Ministerstwa Edukacji Narodowej o specjalności psychodietetyka. Należy do Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. Pasjonują ją zagadnienia żywieniowe w zaburzeniach hormonalnych.
Jest autorką wielu artykułów, które można znaleźć na m.in. stronie prowadzonej przez Reni Jusis ekomama.pl, prowadzi dział „baby kuchnia” na fitnessmamy.blogspot.com oraz jest ekspertem dietetyki na ABCzdrowie.pl, www.wp.pl oraz www.trojmiasto.pl. Wraz z Wirtualną Polską prowadziła akcję „Zaskocz Figurą”. W wersji drukowanej jej teksty są obecne w specjalistycznym magazynie Food Forum, Dolce Vita, TIK-Trójmiejski Informator Kulturalny. Uwielbia zdrowo gotować i ponad 500 potraw można znaleźć na www.fb.com/Efekt.Centrum.
Nie wyobraża sobie życia bez rodziny, pasji, zdrowia. W swoim domu celebruje wspólne posiłki, dba o to, aby dostarczały jak największej ilości witamin i składników mineralnych. Jako mama 2-letniej Zuzi i 5-miesięcznej Hani, zdaje sobie sprawę z tego, że przepisy w dietach muszą być proste i szybkie. Uprawia sport: biega, trenuje crossfit, boks, jeździ na nartach oraz wciąż doskonali wiedzę oraz umiejętności z dietetyki. I to wszystko jest jej szczęściem.
Uczy nowego trybu życia, który w połączeniu z psychicznym wsparciem daje adekwatny do potrzeb model zdrowego i pełnego życia w równowadze fizycznej oraz psychicznej. Chce, by każdy klient niezależnie od długości programu w którym uczestniczył stał się propagatorem racjonalnego odżywiania w swoim środowisku i co najważniejsze, by zarażał zdrowymi nawykami rodzinę, przyjaciół, znajomych w miejscu pracy.
Mgr Agata Derewiczdyplomowany dietetyk kliniczny
 Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Tematyką związaną z żywieniem pasjonuje się od ponad 14 lat. Dzięki pasji, doświadczeniu oraz ciągle poszerzanej, medycznej wiedzy na temat żywienia, pomaga zarówno w zgubieniu zbędnych kilogramów, ustaleniu indywidualnych planów żywieniowych, jak i w chorobach dieto-zależnych. Agata chętnie angażuje się w projekty związane z żywieniem, współorganizowała m.in. konferencje dotyczące żywienia dzieci i młodzieży na Pomorzu. Prowadzi wykłady i warsztaty dotyczące zdrowego sposobu żywienia. Z doświadczenia wie, że zmiany naszych przyzwyczajeń żywieniowych bywają skomplikowane. Zależy jej na tym aby każdy jej podopieczny czuł się zaopiekowany, wiedział co jeść, czego unikać i jak dokonywać zdrowszych wyborów. Agata uważa, że wszystko jest dla ludzi, natomiast liczy się ilość i jakość tego, co jemy. 

Mgr Aleksandra Żyłowska
Mgr Aleksandra Żyłowskadyplomowany dietetyk kliniczny
Z wykształcenia dietetyk i technolog żywności. Zdobyła dyplomy na Politechnice Gdańskiej i Akademii Morskiej w Gdyni. Wiedza z obu obszarów studiów łączących się ze sobą pozwala jej kompleksowo patrzeć na problematykę właściwego sposobu odżywiania i roli jakości żywności w codziennym życiu. Zawodowo zajmuje się pisaniem artykułów popularnonaukowych o tematyce odżywiania i psychologii żywienia, które można znaleźć w portalach poradnikzdrowie.pl, wylecz.to, dietetycy.org.pl oraz wp.pl. Ukończyła kursy wspomagające pracę dietetyka, również w obszarze motywacji i psychologicznych aspektów odżywiania.
Podczas kuracji kładzie duży nacisk na edukację i dba o to, aby każdy klient nauczył się samodzielnie wybierać to, co dla niego najlepsze. Jest zwolenniczką smacznej, zdrowej kuchni i świadomych wyborów w codziennym odżywianiu. Wierzy, że poprzez właściwe jedzenie i stosunek do posiłków można poprawić relacje nie tylko z samym sobą, ale też z domownikami.
Edukowanie ma we krwi. Spełnia się jako propagator świadomego, zdrowego odżywiania. Ma bogate doświadczenie w przygotowywaniu i prowadzeniu warsztatów żywieniowych dla dorosłych oraz dzieci i młodzieży.
[/fusion_person]
Angelika Woronadietetyk
Pasjonatka zdrowej kuchni oraz sportu. Jej droga ku wiedzy dietetycznej rozpoczęła się w roku 2014, w momencie zdiagnozowania niedoczynności tarczycy. Uzyskała certyfikat o specjalności dietetyka kliniczna, do dziś zagłębia tajniki dotyczące różnych jednostek chorobowych.

Autorka wielu artykułów branżowych magazynów oraz tekstów umieszczanych na stronach internetowych związanych z tematyką dietetyczną. Chętnie uczestniczy w licznych akcjach promujących zdrowy styl życia, m.in. w FIWE, największych targach fitness w Polsce.

Zdrowe menu oraz sport są jej nieodłącznym elementem w życiu, kieruje się zasadą „w zdrowym ciele, zdrowy duch”. Trenuje crossfit, preferuje sporty siłowo – wytrzymałościowe , posiada szeroką wiedzę z zakresu dietetyki i suplementacji. Dzień bez treningu jest dla niej dniem straconym.

Twierdzi, że wymówki dotyczące stylu życia powodują spustoszenie zarówno w ciele, jak i umyśle. Uważa, że dzięki zdrowej, zbilansowanej diecie można zmienić nastawienie do siebie, jak i świata wokół. Chce zarażać pozytywnym nastawieniem i motywacją do działania.

Magda Łukasik
Magda ŁukasikTrener personalny (IFAA, Mauricz.com), absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku ze specjalnością instruktor fitness, instruktor ćwiczeń siłowych oraz instruktor Pilates (IFAA).
Swoje doświadczenie trenerskie zdobywa od ponad 6 lat pracując w różnych klubach fitness na terenie Trójmiasta. Szczególnie interesuje ją praktyka treningu zdrowotnego przy wykorzystaniu metod treningu funkcjonalnego. Ponadto nieustannie poszerza zakres swojej wiedzy i umiejętności, biorąc udział w szkoleniach, kursach i warsztatach o tematyce sportowej i prozdrowotnej, z których najważniejsze to: szkolenie „Forma w ciąży” (IFAA), warsztaty „Stabilizacja odcinka lędźwiowego kręgosłupa” (Open Mind School), warsztaty „Rozluźnianie powięzi” (Open Mind School), szkolenie „Functional fitness training (Karolina Libelt), szkolenie „Stretching” (Karolina Libelt), szkolenie „Zdrowy kregoslup” (Karolina Libelt), warsztaty „Piłka lekarska i Kettlebell w treningu funkcjonalnym” (IFAA).
Kontakt:
www.sis4fit.pl/Magda.php
magda.xcsport@gmail.com
CENTRUM REHABILITACJI I TRENINGU FIZJO-WORLDwww.fizjo-world.pl
Współczesna rehabilitacja według nas to przede wszystkim doświadczeni, dobrze wyszkoleni fizjoterapeuci pracujący na nowoczesnym sprzęcie wykorzystujący różne formy terapii dla osiągnięcia zamierzonego celu. Nasi rehabilitanci to również trenerzy personalni, trenerzy przygotowania motorycznego czy masażyści klubowi co daje nam dodatkowe atuty w pracy z pacjentem.
Agnieszka Brandys
Agnieszka BrandysSpecjalista ds. Marketingu i Public Relations z wieloletnim doświadczeniem.
Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetu Gdańskiego, GWSH i WSB w Gdańsku. Z zamiłowania grafik komputerowy i specjalista ds. Social Mediów. Z dietetyką łączy ją pasja do zdrowego żywienia, w szczególności do diet skierowanych do osób z nietolerancjami pokarmowymi. Mama, żona i właścicielka dwóch psów. Miłośniczka Dogtrekingu.